Autor Tema: Socijalni radnici u centru za socijalni rad u Rumi su veliki prevaranti i lopovi  (Pročitano 1238 puta)

Van mreže Vlasnik i Admin

• Administrator
  • Sr. Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Socijalni radnici u centru za socijalni rad u Rumi su veliki prevaranti i lopovi i to sa njihovim vođom direktorom Slobodanom Krasićem.NJihov sistem rada je da socijalno ugroženo lice koga mrze bez razloga njemu neće nikada u ničemu pomoći i to u vezi socijalnog rada kao sosijalno ugroženom licu.A ko im se od socijalno ugroženi lica uliže ili da neki mito,a i osobe koje simpatišu njima će davati i pomagati i previše i to šakom i kapom.A pogotovo svi socijalni radnici vole da pomažu neugroženim licima a jedan deo toga su  pijandure i kurve koje ni pod tačku razno nezaslužuju socijalnu i bilo koju drugu pomoć.
Najveći lopovluk socijalnih radnika u centru za socijalni rad u Rumi je što socijalno ugroženim građanima daju manje nego što im pripada,naprimer kada socijalno ugroženi građanin traži novčanu pomoć i ako mu oni odrede 4000 dinara umesto te sume oni mu isplate upola manje 2000 dinara,tako da pola ukradu sebi i te pare potajno podele međusobom..Takođe i u robnoj pomoći pola podele a pola sebi ukradu,a pogotovo najstrasniji im je lopovluk gde umesto metra drva dele tri džaka briketa,ta tri džaka briketa plate 2000 dinara,a prijave kao da su dali metar drva koji vredi oko 5000 dinara,tako da tu na svakom socijalno ugroženom građaninu koji je dobio brikete umesto drva ukradu 3000 dinara...
KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs

Van mreže pwisted

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Socijalni radnici u centru za socijalni rad u Rumi su veliki prevaranti i lopovi
« Odgovor #1 poslato: 09 April 2017 - 11:05:20 posle podne »
To je uopšte poznato da u centru za socijalni rad u Rumi rade velike lopurde.

Van mreže Car Neta

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odg: Socijalni radnici u centru za socijalni rad u Rumi su veliki prevaranti i lopovi
« Odgovor #2 poslato: 17 April 2017 - 11:49:39 posle podne »
Sve ste u pravu,
naprimer u Indjiji centar za socijalni rad deli besplatno drva socijalno ugroženim licima,i tako je svakud,jedino u Rumi centar za socijalni rad deli besplatno socijalno ugroženim licima presovanu piljevinu zvanu briketi.

Van mreže rakijaman

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Odg: Socijalni radnici u centru za socijalni rad u Rumi su veliki prevaranti i lopovi
« Odgovor #3 poslato: 24 Avgust 2017 - 10:19:47 pre podne »
Pa nije samo u Rumi i u Bogaticu su taki, sto je najgore tu rade samo zene i one nemaju pameti razmisljaju pickom a ne glavom tako da kad vidu burzuja koji lepo izgleda iako je gazda njemu daju veliku pomoc a kad dodje siroma sav nikaki odma ga izbacuju prete milicijom, mamu im jebem

Van mreže rakijaman

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #4 poslato: 29 Avgust 2017 - 10:06:56 posle podne »
eto u pravu je covek kod mene u selu pijanci i kurve one prave teske kurve lude u glavu dobivaju oko 9 iljada plus 2 iljade jednokratne mesecno i cim dobiju to odma popiju sutra nemaju a ja koji sam ugrozen i proglasen neuracunljivim sa 6 F ludackih dijagnoza nemam prava ni na kakvu pomoc jer kazu ti si lud nemas prava da pokrenes sudski postupak iso sam kod nji lepo zvali mi miliciju pretili kovinom e sad nedo im Bog a dace zadnji put kad odem oticu soruzjem i zgovnati ih sve pa nek idem di idem neka sluze za primer ostalima mada to cini mi se njih ne dotice!

Van mreže rakijaman

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
« Odgovor #5 poslato: 29 Avgust 2017 - 10:10:09 posle podne »
i sto je najgore nemam prava da se branim na sudu niti da se zaposlim, tako da vaki bolesan moram po selu da radim krivim ovu bolesnu kicmu da bi prezivio da imam sta pojesti, a to sto ne mogu da jedem nista sem mozda neki pileci krila i mesa bilo kakog jeftinog jer mi ugljeni hidrati izazivaju jake bolove imam tumora po celom telu to nji ne zanima oni su svoje rekli izmislili da sam lud pa ako sam pio i lud bio nisam vise svako je lud kad popije onda treba pola srbije da poapse i u ludnicu

• Administrator
  • Sr. Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Socijalni radnici u Rumi otimaju staroj nepokretnoj majci i gledaju da se smrzne
« Odgovor #6 poslato: 31 Januar 2018 - 02:47:38 posle podne »
Evo šta je napisala  predsedniku opštine Ruma Slađanu Mančiću jedna stara majka iz Rume i to o socijalnim radnicima lopovima iz centra za socijalni rad u Rumi.Plakala je i molila me da ostane anonimna jer se boji da će je istući socijalni radnici  ili njihovi telohranitelji sekuriti borci jer je trenutno nepokretna.

Opština Ruma
         Lično na Ruke predsedniku opštine Slađanu Mančiću                               
Poštovani predsedniče,
Primorana sam da Vam se obratim jer je na meni kao staroj,bolesnoj,i nepokretnoj ženi učinjena nepravda od strane nadležnih centra za socijalni rad u Rumi.
Ja kao socijalno ugrožena osoba sa bednom minimalnom penzijom već 12 godina primam ogrev za grejanje od strane centra za socijalni rad u Rumu.Ove zime nisam namerno dobila ogrev od nadležnog lica Svetozara jer me on mrzi bez razloga,a nisam mu ni kriva ni dužna,a i zadnjih 12 godina mi je ogrev jedva na jedvite jade delijo kao građaninu drugog reda gde sam morala sto puta da mu se obratim,a sada ove zime me je ostavijo da se smrzavam.
Svetozar je ove zime  delijo drva kome treba i netreba,naprimer dao je dva metra drva porodici koja u stanu imaju parno grejanje,a oni kao alkoholičari su ta drva prodali za bagatelu da bi imali samo da kupe rakije i piva,a mene kao socijalno ugroženu i bolesnu i nepokretnu je ostavijo da se smrzavam,a o kome se radi sami ispitajte jer nesmem da spominjem ime i prezime te porodice radi lične bezbednosti...
U vezi gore pomenutog obratila sam se i direktoru centra za socijalni rad Slobodanu Krasiću,on nije hteo ništa da preduzme jer ne želi da se zamera  svojim socijalnim radnicima jer mu je cilj da samo što duže čuva direktorsku fotelju tako da ga je briga što me je Svetozar ostavijo da se smrzavam kao u logoru da sam.
Pa Vas predsedniče Slađane molim da mi pomognete i to tako što će te ispraviti tu nepravdu gde će te narediti Direktoru Slobodanu krasiću da mi vandredno po hitnom postupku isporuči sledovanje drva koje mi nisu isporučili ove zime,jer u Vas i srpsku naprednu stranku i Aleksandra Vučića uvek imam poverenja.

S poštovanjem
                                                                                                                             Dana:31.01.2018
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Sr. Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Socijalni radnici u Rumi otimaju staroj nepokretnoj majci i gledaju da se smrzne
« Odgovor #7 poslato: 13 Februar 2018 - 07:35:19 posle podne »
Evo šta su bezdušno i neodgovorno odgovorili predsednik opštine Ruma Slađan Mančić i njegov ađutant šef predsednika Vojislav Mioković sa ciljem da nepomognu staroj majci u vezi neuručenja ogreva njoj od strane   direktora centra za socijalni rad u Rumi Slobodana Krasica i sluzbenika Svetozara koji su za to trebali  biti kažnjeni.

Odgovor na dopis  od 31.01.2018
Poštovana gospođo,
Obaveštavamo Vas da je kabinet predsednika Opštine Ruma dobio dopis u kojem se žalite na rad službenika centra za socijalni rad opštine Ruma.Sa navodima iz Vaše žalbe smo upoznali centar za socijalni rad i zahtevali pojašnjenje istih.
Dana 05.02.2018 god.centar za socijalni rad je dostavio objašnjenje i odgovor na vašu žalbu.Navodeći da su upoznati sa materijalnom situacijom domaćinstva i kada su sve jednokratne novčane pomoći,ističu da do uručenja paketa sa briketom (samo piljevinom za loženje) nije došlo jer nikoga nije bilo na adresi stanovanja,odnosno nemogućnosti da se stupi u kontakt sa korisnicima,
Trenutno ni centar za socijalni rad ni opština ne raspolažu sa ogrevom koje bi Vam mogli uručiti.Istog momenta kada se to promeni,ogrev će vam biti uručen.

Sef Kabineta predsednika Vojislav Mioković

Naravno taj vaš odgovor na dopis stare majke nije realan ni pošten i tu se kriju razni pokvarenluci gde sa tim nju proglašavate sa građaninom drugog reda gde se nezda da li će i kada će joj biti umesto drva uručena presovana piljevina za loženje zvana briketi,tako da ako se to sporovede neka ona do tada umre od zime,jer niko neće poverovati da opština Ruma  i centar nemaju par hiljada dinara gde bih od tih para ispravili grešku i kupili drva za staru majku da bi mogla da preživi grejući se ove zime.
Vi radi neki vaši razloga dobro ne ispitate situaciju lopovskog i pokvarenog rada centra i tako prihvatate njihove laži gore iznete od pomenutog  radnika i direktora centra za socijalni u Rumi,a zašto vam oni nisu obavestili da su se bez razloga svake godine iživljavali nad starom majkom  i to tako što im se ona morala obraćati ponizno sto puta umesto jednom da joj udele pišljiva tri džaka briketa godišnje  i svaki tri meseca novčanu pomoć od samo uvek fiksnih 2000 dinara,a nikada joj nisu hteli pomoći sa sumom  od 3000 do 5000 dinara što je i to po zakonu pripada,a da im se nije obraćala sto puta oni joj nebi nikada dali to malo briketa i novca.A ove zime radi neosnovane mržnje prema njoj nisu joj poslali namerno brikete tako da je laž da do uručenja njoj paketa sa briketom nije došlo jer nikoga nije bilo na adresi stanovanja,jer stara majka 24 časa boravi u svome stanu i to već sada kao slabo pokretna osoba koja samo leži u krevetu i to radi neprestanog bola u kičmi i kolenima i uz to i kao plućni bolesnik sa češćim gušenjem se otežano i jedva uz pomoć drugog lica kreće i to samo do toaleta i natrag, i nije sposobna ni sto meteri da sama ide jer bi pala,a kamoli da bude odsutna od kuće krećući se po gradu.Takođe živi uz pomoć drugog lica i nije sposobna da radi i sebe održava.Dokaz možete uvek da posetite staru majku.Tako da ste vi u opštini Ruma i u centru za socijalni rad ista bagra,a nije ni čudo jer opština Ruma nije imala nikada nepismenijeg i pokvarenijeg predsednika opštine kao što je Sladjan Mančić ZVANI U NARODU KAO DUPLAK,jer uvek dok priča uzbudi se i tako duplira reči.
A i priča se da je Duplak Slađan naš predsednik opštine Ruma nabacijo direktorsku fotelju  Slobodanu Krasiću i to u  centru za socijalni rad u Rumi.
KUPI ILI PRODAJ

Van mreže Novinar

• Newbie
  • *
    • Pogledaj profil
Idalje kradu i iživljavaju se socijalni radnici u centru za socijalni rad u Rumi
« Odgovor #8 poslato: 05 Decembar 2018 - 06:05:39 posle podne »
Skupština opštine Ruma
ulica glavna 155
LIČNO NA RUKE
I HITNO ZA
Slađana Mančića predsednika opštine Ruma

M O L B A
                                                ZA DODELU JEDNOKRATNE POMOĆI

Poštovani predsedniče Slađane Mančiću,
obraćam Vam se kao vaš građanin i glasač SNS-a da mi pomognete da mi opština Ruma dodeliti jednokratnu novčanu pomoć u vrednosti od jednog metra drva jer nadležni radnik iz centra za socijalni rad Ruma Svetozar i Direktor Slobodan Krasić imaju bez razloga neki neopravdani stav  mržnje prema meni a nisam im ni kriva ni dužna.
OBRAZLOŽENJE:
Primalac sam jako niske penzije pa sa takvom penzijom nemogu da zadovoljim moje osnovne potrebe za bih samo preživela,jer kao stara i bolesna osoba treba da potrošim pola moje penzije samo za lekove a ono malo što ostane nemogu ni za hranu da namirim...,a od kad već tri godine ležim non stop u krevetu kao nepokretna osoba dobila sam još dodatni trošak i za pelene koje koristim a nemogu da ihkupim...
Već oko 15 godina dobijam od centra za socijalni rad u Rumi pomoć u briketima i drvima,to mi kao siromašnoj puno znači da preživim zimu.Prošle godine radi nepotrebne mržnje prema meni nadležni službenik iz centra za socijalni rad u Rumi Svetozar mi namerno kao nepokretnom licu nije hteo dostaviti na moju adresu prebivališta 250 kilograma briketa za loženje,delijo je kome pripada i kome on hoće a meni nije hteo da dostavi.Za to sam se obratila pismenim putem Vama u opštinu Ruma,vi ste naredili da mi isporuči drva ili brikete što on nije ispoštovao već je to odgodijo za godinu dana to jest za ovu sada zimu u 2018 godini.
Sada u oktobru i novembru 2018 godine sam se ja i moj sin više puta obraćali preko telefona Svetozaru u njegovu kancelariju u centru tražeći da nam na moju kućnu adresu prebivališta najzad dostavi brikete i to kada stignu,on nam je obećao više puta da hoće ali me je i ovog puta po drugi put prevarijo gde nije hteo da mi dodeli brikete za loženje gde je opet delijo kome pripada i obavezno kome oh hoće.Ovog puta je primenijo laž gde je slagao da je meni i mome sinu javijo kojeg će dana i u koliko sati deliti brikete na željezničkoj stanici u Rumi.Te da me i nije slagao ja kao nepokretna osoba nebi mogla otići da preuzmem brikete za loženje,a ni moj sin nebi mogao da ode jer je uopšte bolestan plus još što se trnutno prehladijo,tako da su hteli centar i Svetozar oni su trebali po dužnosti meni kao nepokretnom licu dodeliti brikete za loženje na moju kućnu adresu prebivališta.Po Rumi se priča da centar i opština Ruma drže Svetozara da radi u centru kao teškog decenijskog lopova,da je on bio službenik i lopov još za vreme sfr jugoslavije kod druga tite,da neće još da ide u penziju jer mu se osladilo da krade,tako da sve što ukine sirotinji kao što je meni brikete za loženje on to kod sebe kući koristi ili proda.
Takođe narod priča da se sa tim briketima sirotinja vara jer sa količinom koja dodeli se možese ložiti samo desetak dana,dok kada bi se delio metar drva tu bi se već moglo grejati od jednog do dva meseca,ali to nemari centar i ko li još jer je napravljen dil da neki privatnik proda svoju  presovanu piljevinu zvanu briket.Naravno tu mrsi brke i direktor centra za socijalni rad Slobodan Krasić,ali njemu je najbitnije da čuva što duže direktorsku fotelju pa zato njegovi službenici u centru rade šta hoće.

I direktoru centra za socijalni rad u Rumi Slobodanu Krasiću sam se preko telefona obratila što meni Svetozar već dve zime nije hteo namerno da dodeli brikete za loženje tako da se kao bolesna i nepokretna osoba mrznem u krevetu u jako hladnoj prostoriji,on mi na to nije ništa odgovorijo i nije čak na to ni marijo ni jedan posto,počeo je samo da priča verovatno lažući kako je on prestavnicima mesnih zajednica dao zadatak da oni dele brikete za loženje socijalno ugroženim licima,te da je to i istina zašto mi Svetozar nije javijo da on više nedeli brikete za loženje već da su to preuzeli nadležni u mesnim zajednicama i da se od sada njima obratim.
I ZAMISLITE KAKVO SAM PONIŽENJE DOŽIVELA KAD JEDAN DIREKTOR CENTRA ZA SOCIJALNI RAD U RUMI SLOBODAN KRASIĆ MI ZALUPI BESNO SLUŠALICU NEREŠIVŠI PROBLEM ŠTO MI CENTAR PREKO NJIHOVOG LOPOVA SVETOZARA NIJE VEĆ DVE ZIME DODELIJO BRIKETE I TO SAMO ŠTO SAM MU REKLA DA MENI NIJE JAVLJENO DA ĆE MESNE ZAJEDNICE DELITI BRIKETE ZA LOŽENJE VEĆ SE NA TO OBAVEZAO NJEGOV SLUŽBENIK SVETOZAR.
To je sramota za opštinu Ruma da takva lica rade u centru za socijalni rad u Rumi,pa pošto su oni po zakonu ugrozili moje pravo da opstanem u mome  životu a niko nemože da ih za to spreči ili kazni,molim opštinu Ruma to jest vas Slađane kao predsednika opštine da mi se odobri  jednokratna novčana pomoć u vrennosti od samo kupovine jednog metra drva kojeg ću odmah kupiti kada ta novcana srestva dobijem na moj račun u banci.Ako bude bio potreban moj broj računa od banke,lična karta i šta li još uz to ,to ću vam po vašoj potražnji naknadno dostaviti.                                                                        T.M       
          U Rumi dana 05.12.2018 godine