Autor Tema: Popovi ?  (Pročitano 3274 puta)

Na mreži Bilo je časno živeti sa majkom Milevom

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Popovi ?
« poslato: 22 Novembar 2015 - 11:55:56 posle podne »
Da li su za vas popovi lopovi ili božiji ljudi,ili ih ima i jednih i drugih ?
KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Odg: Popovi ?
« Odgovor #1 poslato: 22 Novembar 2015 - 11:58:34 posle podne »
U Rumi grupa mladih kriminalaca upala je u kucu popa i vezala ga za stolicu,ubili su boga u njemu dok nije priznao gde krije pare.Kada su mu u kuci uzeli pare pop im se obratio i rekao,deco zasto to cinite,jedan iz grupe mu je odgovorio,imaces ti pope jer ces i dalje pljackati narod.Popu su odneli vecu kolicinu deviza i nestali u nepoznatom pravcu.Pop je zbog veliki povreda nastali od batina zavrsio u bolnici.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #2 poslato: 23 Novembar 2015 - 12:01:59 pre podne »
Rumski pop Jovica se svalerao sa udatom zenom vernikom iz njegove parohije.Dok su se svalerali on je njoj 1991 godine dao na zajam tadasnji 6500 nemacki maraka,ona mu nije sve do danas vratila te pare,a pop Jovica nesme da je tuzi jer ona ima opasnog sina i muza.

Isti pop Jovica je skupljao dobrovoljni prilog oko 10 godina da izgradi pored crkve veliki objekat skolu za veronauku,sada u tom prvoglasnom objektu pop Jovica ga izdaje za proslave,narod prolazi pored crkve i gleda kako su oko 50 vozila parkirana u crkvenom dvoristu,a narodna muzika treski iz tog objekta,a slavljenici unutra jedu,piju i pevaju.A pop Jovica ce sutra kada se otrezni da broji lovu,a nema veze sto verski objekti postaju i nesto drugo to jest velika sramota.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #3 poslato: 23 Novembar 2015 - 12:05:20 pre podne »
Od moje mame prijateljici Kristini je umro muz,na sahranu su dosla dva popa da obave opelo.Kristina je tada pred svima rekla pa ja sam juce pozvala jednog popa a ne dva,a popovi su joj rekli pa mora tako.Kada se sahrana zavrsila Kristinu je prvi pop odveo na stranu da narod nevidi i zatrazio da mu isplati 5000 dinara za obavljeno opelo,odmah posle njega je dosao i drugi pop i on je zatrazio da se i njemu isplati 5000 dinara,tada se Kristina razbesnela i rekla im,mamu vam jebem lopovsku ja sam samo jednog pozvala a ne dvojicu a sada moram duplo da vam placam,ja kad umrem moja vas deca nece zvati i tada ce te moci samo moju pičku da uzmete.I tako su popovi opeljesili siromasnu Kristinu za 10000 dinara majku sa dvoje dece i udovicu koja je izgubila muza.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #4 poslato: 23 Novembar 2015 - 12:10:38 pre podne »
Eto vec par meseci pop Jovica se reklamira da izdaje skolski crkveni objekat za veronauku i to za svadbe i sve ostale proslave,pod izgovorom da ce se te pare od izdavanja uloziti da se zavrsi taj njihov skolski objekat,a objekat je zavrsen;A sta mislite gde ce te sve pare da zavrse ? Najverovatnije 80% kod popa Jovice u dzepu,a 20% pripasce crkvi.Mogu da kazem strasno sta sve danas cine popovi,pa crkva i njeno dvoriste treba da je bozija svetinja a ne restoran za izdavanje za svadbe i proslave.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #5 poslato: 23 Novembar 2015 - 12:15:21 pre podne »
Posto svi popovi svece koje prodaju u crkvi nabavljaju ih direktno od proizvodjaca sveca a ti proizvodjaci su privatnici.E sad posto su popovi nevidjeni lopovi njima je malo da na tim svecama imaju 100% zarade,dinar na dinar,pa su se sa tim privatnim proizvodjacima sveca dogovorili da pored veleprodajne kupovine novi sveca im dostavljaju koriscene svece koje su gorele a nisu skroz izgorele;A taj privatnik im te polovne koriscene svece koje nisu do kraja izgorele placa po kilogramu kao i nove ...

Popovi skupljaju koriscene svece koje nisu skroz izgorele tako sto njihov crkvenjak po naredbi popa gasi svece u crkvi u vremenskom periodu od 5 do 15 minuta od kada ih je upalio narod to jest vernici.Po bozioj zapovesti svece koje su namenjene za zive i mrtve treba da izgoru cele do kraja i da se same od sebe ugase;Ali eto popovi lopovi se vise ne pridrzavaju te bozije zapovesti vec svece gase sto rananije da bi prikupili sto vise kilograma korisceni ne skroz izgoreli sveca koje ce prodati tom istom proizvodjacu koji je pravio te svece,a on ce ih rastopiti i napraviti nove svece.Neki ljudi su se bunili zasto se njihove upaljene svece u crkvi gase pre vremena a nepuste se da izgoru do kraja;Pop kobojagi naredi crkvenjaku da negasi svece dok ne izgoru a za 15 dana kada se slegne prasina nastave po starom,tako da pojedini vernici ne izlaze iz crkve dok njihove svece se ne ugase.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #6 poslato: 23 Novembar 2015 - 12:20:18 pre podne »
Ispricao sam samo jedan primer kakvi su popovi kao boziji zastupnici;Pa zar im nije dovoljno sto velike pare zarade na svadbama,sahranama,slavama i.t.d.Eto pop Jovica kao svestenik vozi novog mercedesa od 20000 eura,a svojoj deci je svakom posebno napravio po jednu kucu na dva sprata i to od sopstveni novaca,a on zivi sa zenom u velikoj kuci vlasnistvo crkve,i tu kucu ce uzivati dok god bude ziveo.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #7 poslato: 23 Novembar 2015 - 12:26:36 pre podne »
Zaustavi cigance popa i kazemu,daj mi dinar,pop ga pomilova po glavi pa izvadi sto dinara i dade mu ih.
A zašto ?
Zato što je bogat i leži na parama,a što nebi kada ga finansira deo naivnog naroda.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #8 poslato: 23 Novembar 2015 - 12:40:33 pre podne »
Ono sto sam video na rumskom gradskom groblju moze se komotno nazvati da su ti popovi lopovski lesinari.NJihov cilj dolaska na groblje je bio da setaju celo prepodne po groblju nebi li ih neko na treci dan uskrsa narucio da otpevaju na grobu njihovog pokojnika,u tome lopovskom zanosu nije im ni kisa smetala koja je neprekidno padala a pokisli su kao misevi.
A najzanimljivije u svemu tome je bilo sto su dosla dva popa,prvi je otisao odavno u penziju i ima preko osamdeset godina a najverovatnije da je dosao bez odobrenja crkve i to licno privatno,a drugi pop je bio mlad i jos bez dovoljne prakse tako da ga je matori pop ucio njihovoj lopovskoj tradiciji kada su razgovarali pre pocetka toga njihovog rada.Jadni mladi pop nije imao srece na pocetku toga njegovog rada tako da je na prvu musteriju naleteo na nekog djuru psihicki i dusevno obolelog coveka,koji cesce kao takav zalazi po grobljima i poseciva mnoge grobove od pokojnika koje je on poznavao a smatra da su ga oni postovali kada su bili zivi a verovatno da to nije tačno,tako da je djura naleteo na neki grob od pokojnika kojeg je u proslosti poznavao pa kada je ugledao mladog popa zamolio ga je da tome pokojniku otpeva za dusu,kada je to uradio ocekivao je da ce mu djura za to platiti ali se to nije desilo jer on nema nikada para jer ih kao psiho bolesnik uvek potrosi u bezvezarije,a posle toga prosi na ulici.Mladi pop kada je video da je ostao bez para otisao je kao popisan ljut i besan.Tako to sa popovima biva svake godine za uskrs,ali je to sramota kako to rade,ako hoce neko da mu pop peva za pokoj duse njegovom pokojniku to treba unapred da se naruci ali mi srbi za to nemamo kulture,a ni popovi nisu nista bolji cak su mozda i jos gori jer sam  prošli godina video kako popovi kao cigani uzimaju sa grobova i trpaju u torbu uskrsnja jaja ,kolace i meso.Jedan matori pop je puno žurio da svoju torbu napuni do vrha sa  jajima i kolačima da mu nebi cigani to preuzeli.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #9 poslato: 23 Novembar 2015 - 12:52:29 pre podne »
OVA PRIČA JE HIT ZA POPOVE LOPOVE !!!

Dok sam prodavao na mome prodajnom standu prisao mi je pop i pitao me posto su mi medenjaci preliveni cokoladom,ja sam mu rekao 120 din.a on mi je odgovorio mozeli za 100 din,ja sam mu rekao da nemam racunice jer ja od toga preživljavam,kada je video da nece dobiti jeftinije izvadio 120 din. i kupio te medenjake,mada po njegovome izgledu ocekivao je da ce ih mozda dobiti i besplatno,pa je zato medenjake bezvoljno i ljutito kupio,valjda je mislio da je pijaca crkva gde mu narod sve besplatno daje..Otisao je i posle desetak minuta se opet vratio i to na susedni stand od moga komsije koji prodaje obucu.tu je sebi kupio crne cipele koje je odmah bez cenkanja i dvoumljenja platio 1500 din.Znaci kod mene je gledao da se ocese za 20 din.a posle toga ne zadugo kupuje kozne najbolje cipele.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #10 poslato: 23 Novembar 2015 - 12:59:32 pre podne »
5 juna 2010 god.navrsilo se 5 god.od smrti moga brata Dragana.Na taj dan ja i moja mama pozvali smo popa na grob Dragana da mu ocita molitvu za pokoj duse jer je on bio veliki vernik dok je bio ziv.Kada je pop zavrsio dali smo mu namerno samo 200 din.,tada je otisao ljut i bezvoljan jer je navikao da mu narod daje samo novcanice crvendaće od 1000 din.
Kao sto sam rekao Dragan je bio veliki vernik cak mozda i vise od toga,popovi su to dobro znali tako da su Draganu trebali sve parastose i ostale stvari besplatno da urade a oni su sve to dobro naplatili,tako da smo povodom toga namerno popu dali samo 200 din. na petogodisnjici od Draganove smrti.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #11 poslato: 23 Novembar 2015 - 01:05:34 pre podne »
Verovatno ste vec primetili da su mnogi popovi debeli krmci sa velikom stomacinom i svi u svojoj karijeri su naprave po dve ili tri kuce za svoju porodicu,a nekada su vozili biciklove a sada su obesni da voze samo besne automobile,a sto nece kada ih finansira naivni narod.
U gradu Ruma ima jedan jako debeli pop,ima toliko veliki stomak da će mu mantija uskoro pući,ja mislim da je to najdeblji pop u Republici Srbiji.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #12 poslato: 23 Novembar 2015 - 01:15:05 pre podne »
OPLJAČKALI POPA DO GOLE KOŽE !!!
Moja mama je posetila našeg advokata, i tako dok su oni nešto radili u kancelariju im je ušao jedan stariji čovek koji živi u Selu Voganj 6 kilometara od grada Rume;On ih je prekinuo u radu i uzbudljivo uzviknuo,Pero Pero desilo se čudo i tragedija kod mene u vognju,i tako je on odpočeo da priča.Naš Voganjski pop je juče ujtru krenuo od svoje kuće i to zajedno sa svojom ženom i to u razne posete kod porodica koji su ih pozvali na njihovu slavu "Ilindan".I tako dok je naš pop ceo dan po raznim kućama svetio vodicu i sekao slavski kolač i to za tu slavu "Ilindan", uz to je naravno jeo i pio do mile volje,a njegov naduvano veliki i debeli stomak samo što nije pukao kao balon i to od debljine i silnog krkanja razne hrane.Kada se uveče u svojim kolima sa svojom ženom vraćao kući darivan je od strane domaćina slavljenika slave i to sa domaćim šunkama,kobasicama,vinom,rakijom i ostalim gurmanskim đakonijama,uglavnom pop je napunio pun prtljažnik u kolima sa tom hranom i pićem.Kada su stigli kući njega i njegovu ženu za malo nije udario infrakt jer im je neko u toku dana pokrao sve moguće stvari u toj njihovoj kući,čak im nisu ostavili ni njihovu garderobu i jednu stolicu da bih seli,znači sve prostorije u kući su bile prazne bila je to pustoš kao u pustinji.Stvari i sve ostalo u toj njihovoj kući bile su vredne i skupocene,a takođe po izjavi popa pokradeno mu je dosta novca i zlata.
Da pop nebih ugrozio svoje zdravlje i život on je rešio da se u vezi te krađe u njegovoj kući uopšte nesekira,tako da je meštanima sela Vognja izjavio,neću da se sekiram jer dok je mene imaću ja opet mojih stvari i para; A moja mama je to prokomentarisala NAROD MU JE DAO I NAROD MU JE TO I UZEO. A moj komentar je LOPOV OD LOPOVA JE UKRAO.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #13 poslato: 23 Novembar 2015 - 01:27:37 pre podne »
Član-tewaa: Admine, Bog će te kazniti što vređaš i ponižavaš popove. Oni su dobri ljudi.

Vlasnik i Admin: Tewaa ako toliko voliš popove predlažem ti da neko vreme živiš sa njima pa ćeš onda videti kakvo dobročinstvo oni čine,neračunamo njihove lepe i medene reči zasnovane na lažima;Šutnuće te kao kera i to na fin način ako od tebe nebudu imali interesa.Ja popove kao lopove i negativce mrzim,ali  ne i  boga ako postoji,tako da bog i pop nemogu da se uspoređuju kao isti stvar ili faktor.
I još da dogradim,svaka čast bogu ako postoji i ako se opravdava kao bog,ali popove lopove ne želim sa bogom da uspoređivam i to ni pod tačku razno.
KUPI ILI PRODAJ

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
« Odgovor #14 poslato: 23 Novembar 2015 - 01:49:09 pre podne »
Stravična zlodela popa ubice-Đavo u mantiji ubi čoveka na pravdi Boga ! Obavezno pročitajte na stranici http://www.alo.rs/vesti/52359/Davo_u_mantiji_ubi_coveka_na_pravdi_Boga

Član batman: To on isteruje zlo uteruje dobro.

Vlasnik i Admin: Pa ako je pop isterivao zlo iz tog čoveka gde ga je odvikavao da koristi drogu,a zašto ga je onda ubio i to kao zver gde mu je razmrskao glavu udarajućiga sa šipkom i to oko pedeset puta ? I da li su batine ispitane od nadležni lica kao metod koji služi da bi se čovek odvikao od upotrebe droge ? I da li je u redu da popovi za njihovo lečenje narkomana uzimaju 350 eura mesečno i to od većine siromašni porodica od tih narkomana ?
KUPI ILI PRODAJ