Autor Tema: Knjiga žalosti za člana Maki  (Pročitano 758 puta)

Na mreži Bilo je časno živeti sa majkom Milevom

• Administrator
  • Hero Member
    • Pogledaj profil
    • KUPI ILI PRODAJ
Knjiga žalosti za člana Maki
« poslato: 01 Decembar 2015 - 11:06:55 posle podne »
Ovaj tekst je objavljen na Srpskom Mileva Forumu dana 16.09.2009 godine i to na starom softveru foruma.

Vlasnik i Admin: Bila je devojka a ponasala se kao andjeo.Puno i neopisivo mi je zao sto je prerano izgubila svoj zivot,a tuga, plac i zalost me uvek zahvati kada se setim makija,pa zar je morala takva osoba da tako tragicno izgubi svoj zivot.Puno je volela mene kao admina a posebno Mileva Forum.Zadnji put smo se culi kada me je zamolila da svoj nick maki85 preimenujem u maki,to sam joj sa zadovoljstvom ucinio jer uvek dok sam se sa njom druzio imao sam osecaj kao da sam sa andjelom sa neba,a njene teme i postovi to potrdjuju.Beskonacno mi je zao Makija jer sam i ja 2005 godine doziveo tragediju tako sto mi je umro rodjeni brat Dragan tako da znam kako se osecaju njeni najmiliji u porodici.Neka je Makiju dusa u raju i cvecu jer tu i pripada M
16-09-09 - 23:20:57

cole: Maki,neka ti je vecni raj gore medju andjelima.. M
17-09-09 - 11:08:05

ledena: Neka te andjeli cuvaju. :( M
18-09-09 - 02:29:01

lutkicaa: :-( makiii bila si mi jako draga... Zao mi je sto si tako tragicno otisla... M
19-09-09 - 22:52:33

sasa: Jer bogu tako omile svet da je i sina svoga jedinorodnoga dao da nijedan koji ga veruje nepogine nego da ima zivot vecni tj. hrist ce je vaskrsnuti kad dodje po drugi put.Ovo neka budu reci utehe. M
20-09-09 - 12:20:08

ledena: :((((((((( M
20-09-09 - 14:27:31
KUPI ILI PRODAJ
Besplatni internet oglasi za celu Srbiju !!!
http://kupiprodaj.rs